FHP KOZA

O Firmie

Nasza Firma powstała w 1980 roku. Początkowo w zupełnie innej branży by po latach poszukiwań nowych wyzwań w roku 1994 otworzyć cukiernię.

Od początku naszym celem było podnoszenie standardów produkcji i jakości naszych wyrobów aby sprostać wymaganiom największych smakoszy.

Jako że rozwój i dobre jedzenie to nasza pasja w roku 2000 otwarliśmy przetwórnię rybną i garmażeryjną, gdzie produkcja odbywa się na podstawie własnych receptur, dobrych i sprawdzonych. Nasze wyroby zostały docenione przez klientów, co zaowocowało wieloma nagrodami między innymi certyfikatem „Doceń Polskie”, nagrodą „Srebrna Jaskółka” i innymi.

W chwili obecnej obsługujemy teren całego Śląska. Posiadając własny transport docieramy do wielu klientów detalicznych i hurtowych. Nasze wyroby są również dostępne w sklepach firmowych :

  • Bytom ul. Daleka 27
  • Bytom ul. Francuska 21
  • Bytom ul. Racławicka 5a

Nasz zakład jest pod stałym nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej oraz posiada weterynaryjny numer identyfikacji, oznacza to że spełniamy wszelkie normy i wymagania określone w prawie polskim i Unii Europejskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia współpracy z Nami…